Tereza Ambrožová

Každý klient je pro mě VIP zákazník a každý den se na své zákaznice těším. Snažím se, aby má práce byla vždy odvedená na 200% a můj klient se cítil jako jediný ve studiu. Nikdy si nedovolím nikoho odbýt rychlou procedurou a své klienty si snažím co nejvíce rozmazlit. Zároveň pečuji o celý chod salonu, který pro mě znamená víc než všechno, je to něco jako mé dítě.

Pro mě byla kosmetika už od dětství vždy má vysněná práce a konkrétně s kosmetikou Janssen jsem chtěla pracovat už snad od školy. V samotném  oboru se potom pohybuji zhruba od roku 2009.

Eva Michková

Ve svém oboru se nejvíce zaměřuji na péči o pleť, péči o ruce a nohy. V práci jsem rozhodně perfekcionalista a na prvním místě je pro mě pečlivě a precizně odvedená práce, následně 100% spokojenost mých klientů. Svou práci beru spíše jako koníček a věřím, že když se dělá srdcem, je to vidět.

Michaela Řádková

Baví mě práce s lidmi i to, když mohu přispět ke spokojenosti a potřebám klientů. Jsem ráda, když svými znalostmi mohu ostatním poradit, pomoci a zbavit je obtíží. Nejvíce mě v této práci baví a zajímá kosmetická péče a péče o nohy.Je to čistá, zábavná, komunikatvní a krásná práce ve které se musím každoročce vzdělávat .Jsem ráda, když odemě odcházejí zákazníci s úsměvem, odpočinutí a plný energie.

Péče o nehty

klasická

manikúra

modeláž

shellac

denní líčení

večerní líčení

svatební líčení

fotomake-up

Vizážistika

Masáže

lávovými

kameny &

regenrační

masáže